СЕКТОРИ

ОТТО Work Force була заснована у 2000 році. За короткий час існування, ОТТО стала провідною компанією, що пропонує послуги з працевлаштування на ринку Європи. Щодня тисячі працівників ОТТО Work Force працюють у роздрібній торгівлі, логістиці, виробництві, сфері торгівлі та садівництві.

Роздрібна торгівля
ОТТО є спеціалістом у сфері роздрібної торгівлі. Ми знаємо, які саме тимчасові працівники потрібні для роботи у мережах супермаркетів, модних бутіках та великих торгових центрах. В основному, це водії електрокарів, працівники складу, вантажоперевізники, пакувальники та менеджери на складі.

Логістика
Велику кількість наших працівників можна зустріти на різних посадах у сфері логістики, як наприклад, дистрибуційних центрах, складах. Наші працівники виконують обов’язки на таких посадах: працівники складу, водій автонавантажувача, оператор вантажівки, майстер, керівник зміни та дистриб’ютор.

Виробництво
Щодня тисячі працівників ОТТО працюють на виробництві на різних проектах. Ми працевлаштовуємо працівників на виробництво у сфері машинобудування, виробництва та інші.

Харчова промисловість
Працівники ОТТО знаходять роботу у сфері харчової промисловості: у м’ясокомбінатах, пекарнях, кондитерських фабриках, рибзаводах.

Садівництво
За останні роки садівництво зазнало стрімкого розвитку. Більшість процесів зараз є скоріш технічними, ніж господарчими. Типові виробничі процеси більше не є особливістю промисловості, а все частіше зустрічаються у садівництві. Тисячі працівників ОТТО Work Force задіяні у безліч процесів цієї сфери. Наші працівники залучені до процесів вирощування фруктів, овочів та інших рослин.

Більше інформації?
Бажаєш дізнатися більше про пропозиції ОТТО? Шукаєш кваліфікованих працівників? Зв’яжись з нами.