Навчання та освіта як сходинка до успішної кар'єри

Кредо ОТТО Work Force: наші працівники – наш капітал. І ми повинні інвестувати у наш капітал. Найкращою інвестицією у працівника є його розвиток та підвищення компетенцій. Курси чи тренінги можуть дати тобі можливість збудувати кар’єру у найближчому часі.

Академія ОТТО
Академія ОТТО – це загальна назва великої кількості освітньо-навчальних курсів, які ми пропонуємо нашим працівникам. Проте, Академія ОТТО – це нетрадиційна школа. Твоє навчання складатиметься з безлічі неофіційних курсів, де, зокрема, проводяться лекції польської мови та культури.

Академія ОТТО дозволяє отримати професійне навчання (МВО). Диплом збільшує шанси зробити впевнені кроки у своїй кар’єрі. Співпрацюючи з регіональним освітнім центром, що знаходиться у Нідерландах, ми пропонуємо здобути диплом МВО.

ЛОГІСТИКА, ВИРОБНИЦТВО, ХАРЧОВА ПРОМИСЛОВІСТЬ

Логістичний навчальний центр
ОТТО Work Force має власний логістичний навчальний центр. У тебе немає посвідчення водія автонавантажувача? Немає проблем! Перед тим, як ти почнеш працювати з внутрішніми транспортними засобами, ми подбаємо про твоє навчання. Сертифіковані інструктори відкриють тобі таємниці роботи у сфері логістики. Протягом 12 років, щотижня, наші працівники отримують сертифікати.

Безпечна робота у сфері виробництва
Працювати у сфері виробництва не так просто. Ти маєш керувати важким машинним устаткуванням, або працювати із хімічними засобами. Твоя безпека – наш першочерговий пріоритет. Багато нещасних випадків трапляються через відсутність знань та усвідомлення ризиків працівниками. Завдяки навчанню наших працівників, ми можемо запобігти нещасним випадкам. Більшість інженерних компаній вимагають від кандидатів сертифікат. Цей сертифікат підтверджує знання стандартів В (безпека, здоров’я, та навколишнє середовище). ОТТО Work Force разом зі своїми партнерами пропонують тобі можливість отримання такого сертифікату.

Робота та навчання у сфері харчування
Сфера харчування стрімко розвивається та пропонує широкий спектр можливостей працевлаштування. Аби бути кваліфікованим та цінним робітником, потрібно мати базу знань на практичні навики роботи. Співпрацюючи із нашими партнерами – спеціалістами у сфері харчування – ми пропонуємо можливість отримання кваліфікації асистента у харчовій промисловості та працевлаштування за спеціальністю.

Більше інформації?
Хочеш дізнатися більше про наші освітні пропозиції? Шукаєш роботу? Зв’яжись  з нами.