МІСІЯ ТА БАЧЕННЯ

Місія

ОТТО Work Force переконана, що Європейський ринок праці не має кордонів. І ми, будучи одним із лідерів у цій сфері, безупинно шукаємо нових рішень у наданні послуг нашим клієнтам та працівникам. ОТТО Work Force знається на бізнесі та завжди на крок попереду.

Бачення
Зміцнюючи наші позиції у Польщі, Німеччині та Нідерландах, ми здатні в подальшому оптимізувати послуги для нащих клієнтів. В той самий час, керуючись нашим найважливішим принципом RESPECT, ми здатні покращити становище наших заробітчан.

 

Стратегія

Стратегія
У наступні роки ми плануємо стрімко рости та розвиватись. Ми не будемо відволікатися, зосередимося на тому, у чому ми найкращі, і продовжимо це вдосконалювати.

Наші клієнти заслуговують на найкращий сервіс. Саме тому, немає сенсу звертатись до ОТТО, якщо ти просто хороший кандидат. Ми приймаємо тільки найкращих. Тільки найкращі працівники відрізняються.

Талановиті та успішні професіонали знають, що має відбутися і що вони повинні зробити. Вони керують ситуацією. Саме тому такі працівники є ключовими у нашій стратегії.

Стратегія ОТТО в цілому буде успішною, якщо працівник переносить знання в дію. Найкращі працівники – дисципліновані, сфокусовані та тримають все під контролем.

Це ключове значення. І на менше ми не погодимося. Тому RESPECT є і залишиться підсумком наших дій.