OTTO Media

04 Вер 2017
otto-workforce-on-site-paralax-1920x1047-1920x1047

Скільки Ви будете заробляти на руки в Польщі? Зручний калькулятор зарплати від OTTO

Категорія: Прес-релізи

Хороші зарплати, привабливі пропозиції легальної роботи і відкритість польського суспільства – ось причини, з огляду на які все більше і більше українців приймають рішення про роботу в Польщі. Хоча, часто вони не знають точно, на які умови заробітної плати погоджуються, не розуміють різниці між сумами брутто і нетто, якими оперують польські роботодавці. Тому на ринку з’явився спеціальний калькулятор заробітної платні, www.skilkynaruky.com.ua, створений командою OTTO Work Force з думкою про працівників із закордону.

 

Різниця між брутто і нетто

Сума брутто це зарплата без вирахування внесків. З цієї суми роботодавець повинен ще вирахувати внесок на соціальне страхування або податок на прибуток. Звичайно, розмір вирахуваних внесків варіюється в залежності від розміру зарплати та виду договору. Тільки тоді ми отримаємо зарплату нетто, і вона означає гроші, які працівник отримає «на руки». В Україні ж навпаки – роботодавці визначають зарплату тільки в чистих сумах, тому українці в Польщі часто переконані в тому, що сума, вказана в договорі, це гроші, які будуть виплачені їм в повному обсязі.

 

Перевірте, скільки зароблятимете на руки

Калькулятор, доступний на сайті www.skilkynaruky.com.ua дозволяє дуже легко і просто зробити розрахунок “чистої” заробітної плати, що буде отримана “на руки”. Інструмент бере до уваги тип договору і витрати на проживання, розраховуючи підсумкову суму заробітної плати.

 

«Працівникі із закордону, зокрема із України, часто не знають польських реалій і мають проблеми із розумінням процедур і правил, що діють в Польщі.  Крім того, на ринку, як і раніше, працює багато недобросовісних агентів зайнятості, які експлуатують незнання громадян України. Для задоволення потреб працівників зі Сходу, ми створили спеціальний калькулятор www.skilkynaruky.com.ua, що дозволяє легко перевірити остаточну зарплату і уникнути можливого розчарування “, – пояснює Томаш Дудек, операційний директор OTTO Work Force Польща

 

Калькулятор доступний за адресами: www.skilkynaruky.com.ua та www.ilenareke.com.

 

————————————————————————————————————————————————————————–

OTTO Work Force Польща є одним з найбільших міжнародних агентств з посередництва при працевлаштуванні в Польщі. Компанія надає допомогу працівникам у пошуку тимчасової роботи за кордоном, а також має широкий спектр вакансій в своїх власних країнах. OTTO має 50 офісів в Західній і Центральній Європі. Кожного року OTTO в Польщі, Словаччині, Німеччині та Нідерландах працевлаштовує більше 50 000 працівників. З 2013 року займається посередництвом у працевлаштуванні працівників із України. Група OTTO присутня в Нідерландах, Польщі, Німеччині, Чехії, Словаччині, Болгарії, Україні та Угорщини.
https://www.ottoworkforce.com.ua/