OTTO Media

19 Жов 2017
Ukraina biuro strona

Агентство з надання посередницьких послуг з працевлаштування ОТТО розширює свою діяльність в Україні

Категорія: ЗМІ про ОТТО

OTTO Work Force Polska, одне з найбільших міжнародних агентств з надання посередницьких послуг з працевлаштування, розвиває свої структури, що займаються пошуком робітників в Україні. У жовтні 2017 року агентство відкрило офіс з пошуку робітників у Запоріжжі в південно-східній частині України.

Офіс у Запоріжжі – це вже третій філіал ОТТО в Україні, після Львова і Тернополя. Агентство систематично розширює свою власну мережу офісів з пошуку робітників, що дозволяє контролювати весь процес та підтримувати максимальну якість. Власні структури в Україні дозволяють також уникнути повсюдної на сході корупції.

“ОТТО працевлаштовує працівників з України з 2013 року та з року на рік ми спостерігаємо все більшу зацікавленість українців роботою у Польщі. Щоденно ми скеровуємо до наших клієнтів більш 3-х тисяч працівників зі сходу. Через брак персоналу в нашій країні ми активізуємо свою діяльність та розвиваємо наш бізнес в Україні та інших країнах Центральної та Східної Європи. Ми хочемо таким чином зменшити ризики і забезпечити нашим клієнтам диверсифікацію джерел нових співробітників” , – пояснює Томаш Дудек, операційний директор в Work Force Polska.

В червні 2017 року агентство OTTO Work Force Polska відкрило перший офіс з працевлаштування у Молдові, і тепер третій філіал в Україні. У найближчі місяці ОТТО планує відкриття наступних офісів в інших східних країнах.